Reserveeri laud

Nädalavahetusel ja riiklikel pühadel palume kiireloomuliste reserveeringute puhul pöörduda otse St. Patrick´si teenindava personali poole. Telefoninumbrid leiad lehe ülalt servast kontakti lingi alt.
  • :
  • NB! Nädalavahetusel tehtud reserveering võetakse töösse esmaspäeval. Kiire reserveeringu korral helista palun Sulle sobivasse St. Patrick’sisse.

Narva mnt 5

 

E, T, K, P 10-23:30; N 10-23:30; R, L 11-02

info@patricks.ee

6640 443

Merivälja tee 5

 

E, T, K, N, P 11-23; R, L 11-02

info@patricks.ee

6998 077

Pikk 45 - Ajutiselt suletud. Avatud ettetellmisel

 

Seoses COVID'ist tingitud reisi- ja alkoholimüügipiirangutega oleme suletud kuni olukorra muutumiseni.

Ruume saab rentida privaatürituste jaoks.

 E, T, K, N, P 11-23.30; R, L 11-02

info@patricks.ee

6314 800

Kontor

Narva mnt 5

info@patricks.ee

6314 800

Narva mnt 5, Tallinn


See St. Patrick’s on oma vendadest suurim. Asudes Tallinna kesklinna tuiksoonel Foorumi keskuses, on see eriti mugav koht kohtumiseks või kiireks lõunaks. Mõlemal korrusel on saadaval kogu meie menüü. Kui soovid nautida vaadet Vanalinnale, siis sea end mugavalt sisse teise korruse akendealustele diivanitele.

Merivälja tee 5


Tallinna ilusaima merevaatega söögi- ja ajaviitmiskoht asub otse Pirita rannal Rannahoones. Siin näed kaunimaid päikeseloojanguid või seisad silmitsi pöörase tormiga… teisel pool klaasi sooja jooki nautides. Meri pakub põnevat vaatepilti igal aastaajal. Ühenda oma jalutuskäik rannal meeldiva söömaajaga. Pirita St. Patrick’sisse on Tallinna kesklinnast 7 km ehk 15 minutit sõitu. Kohale saab mugavalt nii ühistranspordi kui autoga. Parkimine on tasuta. Seega pole hullu, kui auto sinna ka ööseks jääma peab…

Pikk 45


Vanalinna St. Patrick's asub nüüd aadressil Pikk 45. See on eriti põneva ajalooga maja, mille vanimad elemendid on rohkem kui 800 aastat vanad. Praegune maja pärineb 15. sajandist ja on tõeline keskaegne gooti pärl. Tule naudi lihtsalt drinki või maitsvat söömaaega koos sõpradega. Ja seda kõike ikka St. Patrick'si mõistlike hindadega. Oma peo puhuks saad reserveerida ka eraldi saali kuni 50-le inimesele.

Paldiski mnt 102


See St. Patrick’s asub Rocca al Mare keskuses Saku Suurhalli poolses otsas. Siin pakutakse lisaks tavamenüüle ka kiiremat söögipoolist ja kooke külmletist. Mugav koht kiireks söögiks või mõnusaks äraolemiseks, kui väsid shoppamast. Kui oled peale tööd sisseoste tegemas ja ei viitsi ise süüa teha, siis võta siit soe toit koju kaasa. Parkmine on tasuta.

võta meiega ühendust