Reserveeri laud

Nädalavahetusel ja riiklikel pühadel palume kiireloomuliste reserveeringute puhul pöörduda otse St. Patrick´si teenindava personali poole. Telefoninumbrid leiad lehe ülalt servast kontakti lingi alt.

  • NB! Nädalavahetusel tehtud reserveering võetakse töösse esmaspäeval. Kiire reserveeringu korral helista palun Sulle sobivasse St. Patrick’sisse.

Suur-Karja 8

E, T, K, N, P 11-00; R, L 11-02

info@patricks.ee

6418 173

Narva mnt 5

E, T, K, P 10-24; N 10-02; R, L 11-04

info@patricks.ee

6640 443

Merivälja tee 5

E, T, K, N, P 11-00; R, L 11-02

info@patricks.ee

6998 077

Kontor

Narva mnt 5

info@patricks.ee

6314 800

Suur-Karja 8, Tallinn


See St. Patrick’s asub Tallinna Vanalinnas 15. sajandil ehitatud hilisgooti elamus. Maja olevat kuulunud keskajal kellegile rikkale lesele Vunkele ja kel seetõttu ihaldatajatest kunagi puudu ei olnud. Hoones on säilinud hulk vanu konstruktsioone ja detaile, millest erilist tähelepanu väärivad peaportaal ja Tallinnas ainus oma algsele kohale jäänud ematala toetav kimppiilar (kivisammas). Tule koos sõpradega ja tunneta vanu aegu kaasaegses mugavuses. Kui hästi läheb, võid Vunket ennastki näha 😉

Narva mnt 5, Tallinn


See St. Patrick’s on oma vendadest suurim. Asudes Tallinna kesklinna tuiksoonel Foorumi keskuses, on see eriti mugav koht kohtumiseks või kiireks lõunaks. Mõlemal korrusel on saadaval kogu meie menüü. Kui soovid nautida vaadet Vanalinnale, siis sea end mugavalt sisse teise korruse akendealustele diivanitele.

Paldiski mnt 102


See St. Patrick’s asub Rocca al Mare keskuses Saku Suurhalli poolses otsas. Hea parkimisevõimalusega St. Patrick’s pakub lisaks tavamenüüle ka kiiremat söögipoolist ja magusat külmletist. Mugav koht kiireks söögiks või mõnusaks äraolemiseks, kui väsid shoppamast. Kui oled peale tööd sisseoste tegemas ja ei viitsi ise süüa teha, siis võta siit soe toit koju kaasa.

Merivälja tee 5


Tallinna ilusaima merevaatega söögi- ja ajaviitmiskoht asub otse Pirita rannal Rannahoones. Siin näed kaunimaid päikeseloojanguid ja võid tuulise ilmaga seista silmitsi pöörase tormiga… ise rahulikult hubases ruumis istudes ja soojendavat jooki nautides. Siin saad ühendada oma söömaaja jalutuskäiguga rannal. Meri pakub põnevat vaatepilti igal aastaajal. Kas tead, mitut värvi on meie meri? Pirita St. Patrick’sisse on Tallinna kesklinnast 7 km ehk 15 minutit. Kohale saab mugavalt nii ühistranspordi kui autoga. Ja parkimine on tasuta. Seega pole hullu, kui see sinna ka ööseks jääma peab…

võta meiega ühendust