[gravityform id="1" title="false" description="false" ajax="true"]

St. Patrick's

Celebrating friendship

Kindel ettevõte aastast 1999

St. Patrick's on loodud juba 1999. aastal, kuid on pidevalt uuenev, muutuv ja kasvav ettevõte. Kunagi pubina alustanud ettevõttest on tänaseks saanud igapäeva restoran - "casual restaurant". See tähendab, et tegemist ei ole peene "fine dining" söögikohaga, vaid mõnusa ja vaba atmosfääriga restorani ja baariga. Seejuures pöörame toidu valmistamisel suurt rõhku tervislikkusele.  Meie toidud valmivad meie köögis ja toorainetest. Me ei kasuta tänapäeval laialt levinud toidu maitseomandusi parendavaid lisaaineid. Me soovime, et meie toit oleks aus ja puhas.

St. Patrick's eesmärgiks on silmapaistvalt sõbralik klienditeenindus.  Täna töötab meie tiimis üle 100 inimese.

TÖÖKOHT ST. PATRICK'SIS

Meie ettevõte püsib meie inimestel. Seepärast valime oma meeskonda hoolikalt ja püüame pakkuda vastavalt oma võimalustele parimaid lahendusi ja tulemustest sõltuvat lisateenistust.

Mida pakume ja mida eeldame

PAKUME

1. Aus palk ning töötulemustel põhinev boonus

Meie juures makstakse Sinu palgalt sotsiaal- ja tulumaks. See tähendab Sinu jaoks võimalust taotleda liisingut või laenu, saada haigusraha, ema- või isapalka, koguda pensionit ja olla aus osaline Eesti riigi toimimises. Me ei paku nö. "praktika", "vabatahtliku" ja "miinimumpalga" tööd. Me maksame palga alati õigeaegselt.

2. Võimalus valida nii täis- kui osalise tööaja vahel

Soovid töötada kooli või teise töökoha kõrvalt, kasvatad väikeseid lapsi ja vajad osalist tööaega. Meie juures on see võimalik.

3. Võimalus rääkida kaasa töögraafiku koostamisel

Proovime alati arvestada Sinu soovidega töögraafiku koostamisel. Kui Sul on oluline tähtpäev või perekondlikud vajadused kellaaegade või päevade näol, siis püüame sellega alati arvestada.

4. Töökoht elukoha lähedal

Paikneme üle linna. Seega saame vajadusel ja võimalusel pakkuda töökoha Sinu kodule lähimas St. Patrick'sis.

5. Väga hea hinnaga söömisvõimalust

Oled Sa mõelnud, et enamus töökohtadel kuulub inimeste tööpäeva kulusse ka lõunasöök või õhtusöök. Meil on oma töötajatele tööajal söömiseks soodne lahendus,

6. Öisest vahetusest koju treppi

Öise vahetuse lõppedes korraldame Sinu sõidu turvaliselt töölt koju.

7. Hüppelaud edasiseks

Areneva ettevõttena on võimalus ettevõtte siseselt liikuda edasi erinevatele töökohtadele. St. Patrick'sis töötanud inimesed on tööjõuturul konkurentsivõimelised. Meie juures töötanud inimesi hinnatakse nii konkurentide kui teiste valdkondade personalijuhtide poolt.

8. Hindamatut kogemust

Töö St. Patrick'sis viib Sind kokku kümnete ja sadade inimestega. Sul on võimalus panna end proovile meeskonnas, suhelda meie partnerite ja loomulikult meie klientidega. Leida ühist keelt nii ema- kui võõrkeeltes.

EELDAME

1. Oled avatud, julge ja positiivse ellusuhtumisega inimene

Oled valmis suhtlema erinevate inimestega. Oskad hakkama saada ka elu väikeste raskustega ja otsid elust positiivset. Selle väljenduseks on Sinu ilus ja tihti esinev naeratus.

2. Mõistad, et elu ei ole alati lihtne

Mõistad, et paremate tulemuste ja tähelepanu väärivate saavutuste taga on töö iseendaga. Oled valmis pidevalt õppima.

3. Oskad keeli

Tänases avatud maailmas ei ole võimalik olla edukas teadmata keeli. Eeldame, et suudad suhelda lisaks heale eesti keelele ka inglise keeles.

4. Oled aus

Oled aus iseenda ja oma kaastöötajate ning klientide vastu.

5. Oskad märgata pisiasju

Väga head tulemused sõltuvad pisiasjadest. Oskad märgata nii puudusi kui täiendusi nõudvaid külgi iseenda ja kogu ettevõtte juures. Julged neist rääkida, et ettevõte areneks.

6. Sa ei karda tööd

Mõistad, et tulu teenimiseks tuleb näha vaeva. Tööl käimine ei tähenda seal lihtsalt käimist, vaid nõuab Sinu panust. Kui on palju tööd, siis see on hea, sest selle läbi arened ise ja areneb ettevõte tervikuna. Kokkuvõttes suurendab see kogu tiimi sissetulekuid.

7. Oled täpne ja distsiplineeritud

Mõistad, et õigeks ajaks tööle jõudmine ja vajalike nõuete täitmine ei ole mõeldud Sinu kiusamiseks, vaid selleks, et suudaksime tiimina hästi toimida. Heast koostööst sõltub kogu tiimi heaolu.

Oled huvitatud? Võta meiega ühendust: info@patricks.ee