Reserveeri laud

Nädalavahetusel ja riiklikel pühadel palume kiireloomuliste reserveeringute puhul pöörduda otse St. Patrick´si teenindava personali poole. Telefoninumbrid leiad lehe ülalt servast kontakti lingi alt.
  • :
  • Reserveeringu tegemisel nõustute meie Privaatsustingimustega

    NB! Nädalavahetusel tehtud reserveering võetakse töösse esmaspäeval. Kiire reserveeringu korral helista palun Sulle sobivasse St. Patrick’sisse.

PEIELAUD PIRITAL


Peied Pirita St. Patrick'sis. Rahulik atmosfäär, lohutav meri. Võimalus reserveerida peielaud ning meenutada oma sõpra ja lähedast väärilises keskkonnas. Peielaua saab eraldada võimalusel õhukese kardinaga muust ümbruskonnast. Parkimine tasuta. Küsi meie pakkumist.

PEIELAUD KESKLINNAS


Peied südalinnas St. Patrick'sis. Võimalus reserveerida peielaud ning meenutada oma sõpra ja lähedast. Foorumi keskuses asuvasse St. Patrick'sisse saab mugavalt bussi või trammiga. Küsi meie pakkumist.

PEIELAUD VANALINNAS


Peied Vanalinna St. Patrick'sis. Rahulik ja soliidne atmosfäär. Võimalus reserveerida peielaud ning meenutada oma sõpra ja lähedast väärilises keskkonnas. Peielaua saab eraldada muust ümbruskonnast. Võimalus eraldi väiksema ruumi või suurema saali kasutamiseks. Küsi meie pakkumist.

võta meiega ühendust