Reserveeringu tegemisel nõustute meie Privaatsustingimustega  NB! Nädalavahetusel tehtud reserveering võetakse töösse esmaspäeval. Kiire reserveeringu korral helista palun Sulle sobivasse St. Patrick’sisse.

  PEIELAUD PIRITAL


  Peied Pirita St. Patrick'sis. Rahulik atmosfäär, lohutav meri. Võimalus reserveerida peielaud ning meenutada oma sõpra ja lähedast väärilises keskkonnas. Peielaua saab eraldada võimalusel õhukese kardinaga muust ümbruskonnast. Parkimine tasuta. Küsi meie pakkumist.

  PEIELAUD KESKLINNAS


  Peied südalinnas St. Patrick'sis. Võimalus reserveerida peielaud ning meenutada oma sõpra ja lähedast. Foorumi keskuses asuvasse St. Patrick'sisse saab mugavalt bussi või trammiga. Küsi meie pakkumist.

  PEIELAUD VANALINNAS


  Peied Vanalinna St. Patrick'sis. Rahulik ja soliidne atmosfäär. Võimalus reserveerida peielaud ning meenutada oma sõpra ja lähedast väärilises keskkonnas. Peielaua saab eraldada muust ümbruskonnast. Võimalus eraldi väiksema ruumi või suurema saali kasutamiseks. Küsi meie pakkumist.

  võta meiega ühendust


   Reserveeringu tegemisel nõustute meie Privaatsustingimustega   NB! Nädalavahetusel tehtud reserveering võetakse töösse esmaspäeval. Kiire reserveeringu korral helista palun Sulle sobivasse St. Patrick’sisse.